20 Nisan 2015 Pazartesi

Monday inspirations

Pazartesileri hep yüzler asılır, hadi bu sefer kendin için bir değişiklik yap gülümse gülmek herkese yakışır kendin için birşeyler yap.. Pazartesi aslında güzel başlangıçlar için en iyi gündür..


  • Pazartesiden  iş listeni hazırla planlı olmak bütün hafta seni rahatlatacaktır. 
  • Haftaya yapılacaklar listeni hazırlayarak başla  belirlediğin hedeflerini gerçekleştirmek her zaman motive edicidir.
  • Güne bitki çayı içerek başla, antioksidan etkisiyle yeşil çay içmek seni hem dinamik edecek hemde yaza hazırlık için formda olmanı sağlayacaktır. Eğer yeşil çay içmeyi sevmiyorsan farklı karışımlar deneyebilirsin. İçerisine tarçın, karanfil yada sevdiğin meyveleri karıştırarak içebilirsin
  • Spora başla, spora başlamak için bahane yaratma aksiyon al spor yapacak vaktin yoksa günde 10.000 adım atmaya daha çok hareket etmeye özen göster.
  • Sağlıklı beslen, sağlıklı ve hafif beslenmek seni her zaman zinde tutacak formda ve istediğin bedende olduğun sürece mutluluk hormonun daha fazla salgılanacaktır.

Bu hafta kendime not:) Değişiklik her zaman iyidir, değişim içimizde başlar.. Hiç birşey için geç değil şimdi hareket zamanı...!! Bu hafta bol motivasyonla başlamak sizinle paylaşmak istedim. Bugünlük söyleyeceklerim bu kadar..:)

xoxox..

sources: google, pinterest 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder