25 Kasım 2011 Cuma

Burt's Bee Türkiye' de..

Amerika' nın en sevilen markası Burt's Bee sonunda Türkiye'de, ürünleri Eczanelerde ve Boynerlerde satılmakta. Geçenlerde yaptığım İstinyepark ziyaretimde yolum Boyner'e düştüğünde markayla tanışma fırsatı buldum, denemek için Nar özlü dudak nemlendiricisi ve Limon özlü tırnak eti giderici kremini aldım. Ancak herkesin öve öve bitiremediği aydınlatıcı gece ve gündüz kremine sadece bakmakla yetinebildim:) Alıncaklar listemde  baş köşede yerini aldı tabi:)



Kısaca; Burt’s Bees hikayesi 27 yıl önce alçakgönüllü bir “Bal Arısı” ile başlamış.. Amerika’nın Maine eyaletinde arıcı Burt Shavitz yolda otostop çeken ressam Roxanne Quimby’i aracına almış. Bu tanışma sonrası, Burt’un bal arılarıyla olan hikayesi Roxanne’de büyük bir merak uyandırdı ve birlikte başlattıkları hızla büyüyen mum üretimi işi zamanla bütün dünyada lider olan bir doğal kişisel bakım markasına dönüşmüş.. Arıların ve doğanın gücü, güzelliği ve iyiliğine olan tutkulu inançları ile güzellik konusunda yeni bir yaklaşıma öncülük ettiler. Burt ve Roxanne, arıların üstün gücünden yararlanarak doğal içeriklerden güzellik ürünleri yapmaya başlamışlarç
İlk dudak bakım kreminden kraliçe arıya özel bir gıda olan arı sütü içeren ödüllü cilt bakım ürünlerine kadar, Burt’s Bees hem oldukça etkili sonuçlar veren hem de cildinize ve doğaya saygılı doğal içeriklerden oluşan eksiksiz yüz ve cilt bakım ürünleri serisi sunmakta..

Denemeye değer diyorum kızlar daha fazla bilgi ve yeniliklerinden haberdar olmak isterseniz facebook adreslerini takip etmekte yarar var, benden söylemesi;)











xoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder