22 Mayıs 2011 Pazar

İnci' den Yaz Fırsatı!Sıcak yaz günlerinin yüzünü göstermeye başladığı bu günler, ayaklarımız için de özgürlük zamanını müjdeliyor... İNCİ’nin birbirinden renkli, cıvıl cıvıl yaz modellerinden dilediğiniz modeli %50’ye varan indirim avantajı ile seçebilirsiniz..
İster renkli bir sandalet, ister desenli, hafif bir babet, neon renklerde gözalıcı bir stiletto ya da özel bir gecede şıklığınızı tamamlayacak Swaroski taşlı platformlu bir model ile yaz günlerinin keyfini çıkarmak elinizde... Üstelik, İNCİ’nin müşteri taleplerini göz önüne alarak belli modellerde ürettiği 35 ve 41 numara ayakkabıları ile, istediği modelde numara bulmakta zorlanan kadınlar da İNCİ farkını keyifle yaşayacak...
İnci’nin 2011 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nda yaz aylarına özel seçimleri ile kendini tahat ve güzel hissetmek isteyen kadınlar, Swaroski taşlı platformlar, farklı ökçeleri ile dikkat çeken stiletto’lar, rengarenk babetler ve doreli, taşlı sandaletler ile laser kesim desenler, delik veya zımbalarla hareketlenen modeller, zebra dokulu modeller veya dantelle zenginleşen masum formlarda fiyonklu ayakkabılara kadar geniş bir yelpazede buluşturuyor.

(ayakkabımodellerim.net)
Basın Bülteni

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder