6 Ekim 2009 Salı

The September Issue (2009)

Geçenlerde sevgili Ayşimin sitesi  http://shopcolic.blogspot.com/ te gezinirken Amerikadayken New Yorkta çekilen filmi New Yorkta izlediğinden ve filmden bahsetmiş bende sizlerle paylaşmak istedim neyseee efenimmm halen daha Türkiyeye bir türlü gelemeyen her moda ve Vogue sever gibi bende bu aslında belgesel olan bu filmi heyeecann ve sabırsızlıklaa beklemekteyimm şimdilerde ancak fragmanı ve yapılan gala resimlerinle yetinmeye devam edicez sanırım:(
neysee gelelim filme VOGUE'un editörlüğünü yapan   Anna Wintour  moda dünyasındaki en güçlü ve en etkili kişi , ve  hem hayranlığın, hem nefretin, hem takdirin, hem kıskançlığın olduğu bu dünyayı bize  .R.J Cutler tarafından yönetilip Vogue editörü Anna Wintour ve ekibinin modanın yılbaşısı ve en önemli ayı olan Eylül 2008 sayısının hazırlanırkene yaşadıklarını anlatan bir belgesel  hatta moda tutkunları ve bu işle uğraşan bir çok kişi içinde bence hızlandırılmış kurs niteliğinde bir film diyebilirim .... Sevgiler ..

xoxo

The September Issue

2 yorum:

  1. Vallaha ben izledim kadin cok fena cook! Seytan Prada Giyer-de az bile anlatmislar!! Allah yaninda calisanlara sabirlar versin! Amin!!

    YanıtlaSil